Subpage photo
Signet
Działamy od 15 lat

O nas

Firma ELWIT to rodzinna działalność założona w 2005 roku. Nasz zakład zlokalizowany jest w niewielkiej miejscowości Brandwica, powiat stalowowolski, województwo podkarpackie. Specjalizujemy się w wytwarzaniu opakowań  dla przemysłu spożywczego. W zakres oferty produkcyjnej wchodzą drewniane i papierowe formy do pieczenia, papilotki z papieru piekarniczego oraz ręcznie wyplatane kosze. 

Foremki drewniane w komplecie z papilotkami dostarczamy do zakładów przetwórstwa mięsnego, piekarni, cukierni, hoteli, gastronomii. Służą do pieczenia pasztetów, chleba, ciast, zapiekanek. Znakomicie spełniają swoją rolę naturalnych a przy tym eleganckich, estetycznych i nietuzinkowych opakowań dla branży cukierniczej: do pakowania ciasteczek, pierniczków, wyrobów czekoladowych. 

Wszystkie dokonywane do tej pory inwestycje związane z powiększaniem zaplecza maszynowego oraz modernizacją  zrealizowane zostały ze środków własnych wypracowanych w firmie.
Prowadzimy tę działalność w zgodzie z wyznawanymi wartościami.  Naszej pracy towarzyszą rozwiązania przyjazne środowisku. Wytwarzamy  produkty z naturalnego surowca, korzystamy z technologii dbających o zachowanie dobrostanu otaczającego nas ekosystemu. W trakcie produkcji udział bierze energia uzyskiwana z alternatywnych czystych jej źródeł.

Topola do naszej produkcji pochodzi  z terenów upraw certyfikowanych szkółek leśnych Polskich Lasów Państwowych. 

Dziękujemy  naszym dotychczasowym klientom za zaufanie podczas tych osiemnastu lat działalności firmy ELWIT. Współpraca z Wami jest źródłem inspiracji przy tworzeniu nowych projektów. Stanowicie siłę sprawczą, która produkcję naszych opakowań czyni ciekawym i inspirującym zajęciem. Niepisaną tradycją każdej rodzinnej firmy jest przeżywanie w niej sporej części życia. Dbamy o to aby praca przynosiła nam spełnienie i satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań aby wykonywana została w zgodzie z dobrze pojętym interesem naszego klienta.  Wzrasta ranga i udział ekologicznych opakowań, przed nami pracowita przyszłość i kolejne wspólne wyzwania. 

Dziękujemy i zapraszamy
Witold Rostojek

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.